20 Eylül 2019 Cuma günü, saat 20.30’da Üniversite Kampüsü Açık Hava Sineması ve Rekreasyon Alanında, Şampiyonlar (Campeones-2018) filmi gösterimi gerçekleştirilecektir. Tüm öğrencilerimiz ve personelimiz davetlidir. Çim amfi üzerinde oturabilmeniz için minder getirmeniz tavsiye edilir.
KONUM BİLGİSİ:
Açık Hava Sineması ve Rekreasyon Alanı, Mühendislik Fakültesi kuzeyinde kampüs içi anayolun kenarında kalmaktadır. Alana C kapıdan girişte sola dönerek kampüs içi ana yoldan devam ederek, A kapıdan girişte sağa dönerek kampüs içi ana yoldan ulaşabilirsiniz.
![](http://yonetim.mu.edu.tr/Icerik/Duyuru/bidb.mu.edu.tr/IMG_8680.jpg)
![](http://yonetim.mu.edu.tr/Icerik/Duyuru/bidb.mu.edu.tr/S%CC%A7ampiyonlar.jpg)